Blog Yazılarımız
Saç Artistleri ile Kadınlar ve Saçları Üzerine Söyleşiler
13 Nisan 2017

Koltuğumuza oturan her kadın yeni ve birbirlerinden farklı bambaşka tuvallerdir ve her tuvalin hikayesi de kendine ait olmalıdır’ diyen CHI Saç Artisti ve Elçi Kuaförü Osman Canbulat kuaförleri ve kadınları anlattı.

Fiziksel değişim; saç rengi, şekli olarak kimi kadının çok sık tekrarladığı kiminin ise asla cesaret edemediği korkulu rüyası… Sizin müşterileriniz bu değişimlere nasıl bakıyorlar?

Değişim her kadın için vazgeçilmezdir. Bazen kişinin fiziksel bir kusurunu kapatacak teknik bir bilgi, bazen bir resim ya da kadının bilinçaltında olmak istediği kişiye dönüşme isteği... Bazen sadece karşındaki kişiyi hissederek, konuşmadan göz göze gelinen bir an bile müşteri size güvenebiliyor ve bu da değişimin başlangıcı olabiliyor.

Size güveniyorlar ve sanatçının ellerine kendilerini teslim ediyorlar…

Müşterilerimizin güvenini kazanmak bizleri çok yönlü olmak zorunda kılıyor çünkü çok özel bir alan içerisindeyiz. Bir kadının saçına kaç kişi dokunabilir? Eşi yada erkek arkadaşı ve kuaförü! Bir kişiye duyulan güven belli yaşanmışlıklar sonucu oluşabilir. İnsanların sizin sanatınıza güvenmesini sağlamak ise belki giyim tarzınızla, salonunuzun dekorasyonuyla, özgeçmişinizle, daha önceki çalışmalarınızın tavsiye ediliyor olmasıyla, salonda tercih edilen markaların güvenilirliğiyle, dinlemesini bilmek ile, müşterilerin sizi dinlemesini sağlayabilecek donanımda olmak ile mümkün olabilir. Bunların hepsinin toplamında muhakkak ki asgari bir noktada buluşulabileceğini düşünüyorum.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.