Blog Yazılarımız
Yıpranmış saçlara bitkisel çözüm
05 Haziran 2018

Yıpranmış Saçlara Bitkisel Çözüm

Yıpranmış saçlar için bitkisel çözüm arayanlara güzellik önerileri ile Biosilk gerçekten de çok güzel bir fırsat sunuyor. Özellikle içerisinde bulunan ipek karışımları sayesinde sizler de saçlarınızın çok daha dolgun ve çok daha güzel bir şekilde görünmesini sağlayabiliyorsunuz. Ayrıca içerisinde bulunan vitamin ve protein molekülleri sayesinde saçlarınızdaki elektriklenmenin önüne geçebiliyor ve daha sağlıklı daha güzel görünen saçlara sahip olmuş oluyorsunuz. Ürünün üretimi yıllarca süren ar-ge çalışmaları sonunda olmasının yanı sıra aynı zamanda içerisinde bulunan bitkiseller sayesinde saçlarınız daha rahat bir şekilde uzayacak ve istediğiniz modeli çok daha rahat bir şekilde kavuşturabileceksiniz.

Yazın saç bakımı nasıl olmalı ?
05 Haziran 2018

Yazın Sarı Saç Bakımı Nasıl Olmalı?

Yaz geldiği zaman her saça saç bakımı yapmak kolay değildir. Özellikle saçların sürekli olarak güneşle etkileşim içerisinde olması ve köklerinin bundan dolayı zarar görmesini bir durum ortaya çıkmaktadır. Aslında güneşten yayılmış olan görünmeyen partiküller bir yandan protein kaynağı olarak saçlarımıza destek vermek de aynı zamanda da bu UV ışınlarının etkisiyle saçlarımız zarar görmektedir. Bu yüzden oluşmasını ile birlikte elbette ki saçlarda belirli bir yorgunluk durumu da ortaya çıkacaktır. Özellikle boyalı veya hamilelik sürecinin geçirdiğiniz bu süreçte sizler de sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Bu yüzden sizler de hem bitkisel hem de ipek sistemleri sayesinde Biosilk tarafından üretilmiş olan ürünleri kullanabilirsiniz. Hem saçlarınızın kuvvetli hem de daha güzel görünmesini sağlamak şansınız bulunmaktadır.

Sarı saçlar uzarmı ?
29 Mayıs 2018

Sarı Saçlar Uzar Mı?

Doğru saç bakımı sayesinde elbette ki sarı saçlar da çok güzel bir şekilde uzayacaktır. İnsanların akıllarına birçok farklı soru işareti gelebilmektedir. Özellikle bakımı yapılmamış olan saçlar belli bir zaman sonra yıpranır. Sarı saçların sadece farkı içerisinde bulunan renk pigmentlerinden dolayı daha fazla vitamin ve mineral ihtiyaç duymasından kaynaklıdır. Aslında siyah saçlarda dökülmeler de yaşanabilir. Daha hızlı bir şekilde uzamasını istiyorsanız bu durumda kullanmanız gereken bazı bakım ürünleri ile birlikte sizlerle daha güçlü hale getirebilirsiniz. Dolgun ve doğru görünen saçlar için yapmanız gereken aslında doğru kürleri seçmek ve saçlarınıza uygun olan doğru bakımlar sayesinde istediğiniz sonuçları uzaklaşmak olacaktır.

Saç bakımında serum kullanmanın önemi
29 Mayıs 2018

Saç Bakımında Serum Kullanmanın Önemi

Saç bakımında özellikle saç serumu kullanmak gerçekten de çok önemlidir. Diplerine nüfuz eden saç serumlarının içerisinde bulunan vitamin ve mineraller sayesinde saçlarınız daha güçlü olur. Aynı zamanda da daha hızlı bir şekilde uzamış olduğunu görebilirsiniz. Biosilk bu konuda sizlere çok kaliteli bir ürün sunmakta ve daha rahat bir kullanım şansı vermektedir. Kullanılmış olan ürün içerikleri sayesinde vitamin ve mineral katkıları dengeli bir şekilde saçların dipleri nüfuz eder ve kökten uca kadar beslenmeyi sağlamaktadır. Günümüzde kullanılan birçok şampuanların içerisinde bulunan kimyevi maddelerden tamamen arındırılmış ve sizlere tamamen doğal içeriği ile sunulmuş olan ürünlere ulaştığınızda sizler de saçlarınızın bir anda dirildiğini ve kendine geldiğini gözlerinizle göreceksiniz. Aynı zamanda da daha rahat ve kolay bir kullanıma sahip olduğu için de çok miktarda kullanabileceksiniz.

Saç Uzatıcak Ürünler
28 Mayıs 2018

Saçımızı Uzatacak Ürünler

Saçları uzatmak için sizler de çeşitli saç bakım ürünlerine bakabilirsiniz. Asıl önemli olan şey saçlarımızın yıpranmadan bu tarz bakımlarla daha güçlü hale getirilmesidir. Saçlarınızın hızlı bir şekilde uzamasını istiyorsanız aslında protein desteğine ihtiyacımız bulunmaktadır. Vücutta bulunan protein ve vitaminler sayesinde saçlar daha hızlı bir şekilde uzayacaktır. Aynı zamanda da kök hücreler sayesinde daha sağlıklı ve güçlü saçlara sahip olabileceksiniz. İnsanın ilerleyen yaşlarda belirli zamanlarda saçlarının dökülmesinin belirli sebepleri bulunmaktadır. Örnek vermek gerekirse hamile bir insanın saçlarındaki aşırı dökülmeler kansızlıktan kaynaklanabildiği gibi aynı zamanda bebek gelişimi sırasında saç kökünde olan proteini emmesinden kaynaklı olarak olmaktadır. Bu yüzden saçlarda özellikle bakım yapılacağı zaman protein dengesi ve sistemi şarttır.

Saç Bakımı Nasıl Yapılır?

Saç konusunda bakım yapılacağı zaman en önemli noktalardan bir tanesi doğru saç serumu ve doğru malzemeleri seçmektir. Sizler de kendinize göre en doğru malzemeyi seçerseniz ve düzenli olarak bakımları gerçekleştirirsiniz. Herhangi bir sıkıntı ile karşı karşıya kalmazsınız. Ayrıca sizlere sunulmuş olan avantajlarla birlikte sizler de kaliteli bir şekilde bakımınızı yapabilirsiniz. En önemli hususlardan bir tanesi aslında saçlarınızı hergün yıkamak yerine bakım kullanmış olduğunuz sistemler dahilinde düzenli bir şekilde bu bakımın gerçekleştirilmesidir. Bazen kullanacağınız şampuanlar önemli olurken bazen de saç kremleri gerçek anlamda önemli olmakta ve saçlarınızın daha sağlıklı olmasını sağlamaktadır.

Saç Uzatma Ürünleri Tavsiyeleri Nelerdir?

Bu anlamda sizlere Biosilk saç bakım ürünleri tavsiye edebiliriz. Ürün olarak geliştirmiş olduğu sistemler sayesinde çok kaliteli sonuçlar sunmaktadır. Sizler de kısa bir süre kullandığınızda bu farklılıklara ulaşabiliyorsunuz. Ayrıca içerisinde bulunan ipek bakım ürünleri sayesinde çok daha sağlıklı sonuçlar alabiliyorsunuz. İşlemleri gerçekleştirirken çok fazla uğraşmanıza gerek kalmıyor. Sadece dibine masaj yaparak uygulamanız yeterli geliyor. Bunlarla birlikte saçlarınızı daha sağlıklı ve güçlü hale getirebiliyorsunuz. İstediğiniz gibi sonuçlar almak için özellikle düzenli kullanmak çok büyük önem arz etmektedir. Bunları gerçekleştirdiğinizde sizler de istediğiniz gibi sonuçlar alabilirsiniz. Bu arada sizlere sunulmuş olan her türlü sisteme de çok kolay bir şekilde ulaşma şansınız oluşmaktadır.

 

 

                                                  

Yaz aylarında saç bakımı
28 Mayıs 2018

Yaz Aylarında Saç Bakımı

 

Yaz aylarında saç bakımı yapmak çok önemlidir. Güneşin etkisiyle de artık saçların belirli bir güç kaybına uğraması durumu söz konusudur. Ayrıca yaz aylarında denize girenlerin saçlarında ciddi bir kayıp da söz konusu olabilecektir. Direkt olarak saça gelen ultraviyole ışıklar saçların güçsüzleşmesine ve belirli bir süre sonra pul pul dökülmesine kadar götürecek bir süreci başlatmaktadır. Ancak Biosilk bunları düşünerek sizlere üretmiş olduğu ürünler sayesinde sizler de UV filtresi ile saçlarınızı daha güçlü hale getirebiliyorsunuz. Ayrıca bakım yapmak veya şampuanını kullanmak çok zor değil. Sizler de günlük olarak yıkadığınız saçlarınıza bakım uyguladığınız takdirde herhangi bir sıkıntı olmadan saçlarınızın daha güçlü ve daha uzun ömürlü olduğunu görebiliyorsunuz.

Yaz Aylarında Saç Bakımı Önemi Nedir?

Yaz ayları özellikle güneşin daha fazla dünyamızı ısıttığı dönemlerdir. Güneşten gelen direkt ışınlar sayesinde saçlar yıpranır ve daha fazla dökülmeye başlar. Normal şartlarda yazın ayrıca terlemeye bağlı olarak da saç derisinde sıkıntılar meydana gelmektedir. Hatta kısa saçlarda özellikle saç derisinde pullanmalar da görülebilmektedir. Bu anlamda yazın seçtiğiniz şampuan dahi çok büyük önem arz etmektedir. Biosilk bunları düşünerek yıllardır yapmış olduğu arge çalışmaları sonrası sizlere sunmuş olduğu ürünler sayesinde sizler de artık yaz aylarında da yıpranmış saçları unutuyorsunuz. Tamamen bitkisel bir çözüm olarak sizlere sunulmuş olan ürünlerin aynı zamanda ipek bakımından zenginleştirilmiş olması da sizlere daha güzel ve daha kolay bir saç bakımı fırsatı sunuyor.

Yaz Aylarında Saç Bakımı Fırsatları Nelerdir?

Biosilk saç bakım ürünleri sayesinde sizler de çok kolay bir şekilde saç bakımınızı gerçekleştirebiliyorsunuz. Tek yapmanız gereken aslında düzenli bir şekilde bakımınızı gerçekleştirerek sonuç almak oluyor. Sizlere sunmuş olduğu ürünler özellikle ipek bakımından zenginleştirilmiş UV filtreli ve tamamen bitkisel olarak sunulduğu için herhangi bir yan etkisini veya tesirini görmüyorsunuz. Olumsuz bir durumla karşılaşılmadığı gibi aynı zamanda da sağlıklı ve daha güçlü saçlara sahip oluyorsunuz. Kimyevi içeriği olmaması ve içerisinde bulunan vitamin olarak molekülleri sayesinde sizler de daha güçlü ve daha sağlıklı saçlara sahip olma şansına ulaşıyorsunuz.

 

 

 

                                                                   

Pratik saç bakımı
28 Mayıs 2018

Saç Bakımı İçin Pratik Ürünler

 

Saç bakımı yapmak özellikle bayanlar için gerçekten de çok önemli. Bu tip bakımların yapılacağı sırada sizler de Biosilk ürünlerini tercih edebiliyorsunuz. Şampuanından saç kremine kadar A'dan Z'ye komplike bir şekilde sunulurken aynı zamanda içerisinde bulunan özel moleküller ve doğal yapısı sayesinde saçlarınızın korunmasını ve düzenli kullanımda daha da güçlü bir şekilde ortaya çıkmasını sağlıyor. Parlak ve dolgun görünen saçlara kavuşabileceğiniz gibi aynı zamanda saçlarınızın gür yapısı daha da sağlıklı bir şekilde ortaya çıkmış oluyor. Bilindiği üzere saçlar mevsimsel değişikliklere göre bile dökülmeler gösterebilmektedir. Ayrıca insanların ilerleyen yaşlarında kansızlık ve vücuttaki protein eksikliği gibi sebepler aslında saç dökülmesine neden olmaktadır. Bu tarz şeylerin önüne geçmek için bu tip bir katkı ile aradaki farklı kapatabilirsiniz.

Saç Bakımı İçin Neler Kullanılmalıdır?

Bunun için herkes özellikle şampuan seçiminde çok dikkatli olmalıdır. Vücutta bulunan ve direnci kıran saç ürünleri belirli bir zaman sonra saçlarınıza zarar verecek öncelikli inceltecek sonrasında saçların dökülmesine sebep olacaktır. Sizler de daha sağlıklı geri dönüşler almak istiyorsanız bu durumda kullanmış olduğunuz bakım ürünlerine dikkat etmeniz gerekir. Sizlere sunmuş olduğu yapısıyla Biosilk bu anlamda çok büyük bir avantaj sağlamaktadır. Sizler de saçlarınıza daha güzel bir şekilde bakımı yaparken aynı zamanda Biosilk ürünleri ile çok fazla uğraşmanıza gerek kalmaz. Sadece kullanım sırasında masaj yaparak kullanmak sizlere fayda sağlamaktadır.

Saç Bakımı Nasıl Yapılır?

Bakım ile ilgili olarak öncelikli olarak aslında Biosilk saç bakım ürünleri ile sizler de istediğiniz sonuçları alabiliyorsunuz. Düzenli kullanımda hızlı bir şekilde sonuç veriyor. Hem de uzun müddetli şekilde saçlarımızın kuvvetli kalmasını sağlar. Vücuttaki protein oranı aslında nem dengesi ile de alakalı olarak düşüşler gösterebilmektedir. Bu tarz durumlar için sizler de saçlarınıza bakımı doğru ürünlerle yapmazsınız. Bölümler sayesinde saçlarımız daha güçlü ve daha rahat bir şekilde uzayacak aynı zamanda daha sağlıklı ve güçlü saçlara sahip olabileceksiniz. Bu yüzden sizler de kullanımlarınızı buna göre gerçekleştirebilirsiniz. İstediğiniz sonuçları hemen almaya başlayabilecek ve çok daha güçlü saçlara sahip olacaksınız.

Ombre saçlarda bakım
28 Mayıs 2018

Ombre Saçlarda Saç Bakımı

Ombre saçlara saç bakımı yapmak gerçekten de kolay gözükmüyor. Özellikle ombre yapılmadan önce saçlara yapılan orealle destek sayesinde aslında saçları yıpranmış ve biraz da zor durumda kalıyor. Bu tip bir durumda sizler de çok daha sağlıklı sonuçları almak istiyorsanız doğru bitkisel çözümler sayesinde saçlarınızı bu yıpranmadan kurtararak çok güçlü hale getirmeniz gerekmektedir. Bu yüzden de doğru kürler ile birlikte ancak istediğiniz sonuçları elde edebilirsiniz. Kimyasal şampuanlar özellikle ombre yapılan saçlar da yine istenilen sonuçların alınmamasına sebep olabilmektedir. Ayrıca iki kimyasalın birbiriyle etkileşime girmesi sonucunda saçların yıpranması gibi bir durumda ortaya çıkabilmektedir. Bu anlamda Biosilk ürünlerini siz de evde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ombre Saçlar İçin Saç Bakım Önerileri

Bu konuda Biosilk sizlere üretmiş olduğu çeşitli ürünlerle yardımcı olmaktadır. Şampuanlarından saç serumu tercihlerine kadar her şeyi kullanabilir ve istediğiniz sonuçlara ulaşabilirsiniz. Az önce de bahsettiğimiz gibi ombre  işlemi yapılmadan önce kadınların saçlarına öncelikle oreal uygulaması yapılarak açma işlemi gerçekleştirilir. Bu saçın bütün pigmentlerinin aslında değişmesi anlamına gelmektedir. Böylece saç açık ve beyaz bir hal alır. Bundan sonra işlem yapılması sağlanır. Ombre işlemi de yoğun bir boyama işlemidir ve geçiş işlemi gerçekleştirileceği için aslında saçın yanması gibi bir durum ortaya çıkmaktadır. Bu sayede sizler hoş bir görüntüye sahip olurken aynı zamanda de trendleri yakalamış oluyorsunuz. ancak saçların yıprandığını ve doğru bir bakım gerektirdiğini de unutmamak gerekir.

Doğru Saç Bakım Ürünleri Nelerdir?

Bu konuda sizler de isterseniz Biosilk saç bakım ürünleri ile bu aradaki farkı kapatabilirsiniz. Hem kaliteli hem de doğru sunumları sayesinde istediğiniz sonuçları alabilirken aynı zamanda da sizlere sunmuş olduğu farklılıklar sayesinde çok daha kaliteli işlemler yapmanız sağlanmış oluyor. Sizler de hiç zaman kaybetmeden istediğiniz gibi bu bakım ürünlerini kullanmaya başlayabilirsiniz. İçerisinde bulunan ipek içeriği sayesinde saçlarınızın yumuşak olması sağlanırken vitamin ve mineral dengesi aynı zamanda da protein desteği ile saçlarınızın çok daha güçlü ve dolgun olması sağlanmaktadır. Sizler de bu sayede çok daha kolay bir şekilde istediğiniz gibi sonuçlar alabilirsiniz.

Hızlı saç uzaması
28 Mayıs 2018

Hızlı Saç Uzaması

Hızlı saç uzaması için en önemli nokta doğru saç bakımı tekniklerini kullanabilmektedir. Sizler de eğer güzelliğinize değer veriyor ve saçlarınızı daha güzel bir hale getirmek istiyorsanız bu durumda yapmanız gereken bakım kürlerini doğru bir şekilde uygulamaktır. Günümüzde özellikle bitkisel anlamda karşımıza birçok farklı seçenek çıkmaktadır. Oysa ki Biosilk tarafından üretilmiş ve sizlere sunulmuş olan ürünleri kullanmaya başladığınızda sizler de hemen farklılığını hissedebileceksiniz. Ayrıca kullanım kolaylığının yanı sıra içerisinde bulunan özel ipekler sayesinde hem saçlarınız ipeksi bir dokuya sahip olacak aynı zamanda vitamin ve minerallerle de daha güçlü saçlara sahip olabileceksiniz. Saçlarınızın doğal olarak hızlı uzaması da peşisıra gelecektir.

Nasıl Hızlı Saç Uzatılır?

Aslında bu konuda öncelikli olarak ipek bakım teknolojisi hakkında biraz bilgi vermek gerekir. Biosilk tarafından üretilmiş olan ürünlere baktığınız zaman içerisinde sürekli olarak vitamin ve mineral dengeli bir şekilde saçlarınıza verilmektedir. Ayrıca kullanmış olduğunuz ürünlerin her birinde UV filtresi ile birlikte protein desteği de bulunmaktadır. Vücudumuzda bulunan protein aslında saçlar tarafından emilmekte ve saçların daha gür ve daha sağlıklı olması sağlanmaktadır. Oysa ki gerek hamile bayanlarda gerekse günümüz şartlarından dolayı farklı sebeplerden kaynaklı olarak saçlarda yıpranma dökülmeler görülebilmektedir. Bunların önüne geçebilmek adına sizler de düzenli kullanım ve bakımları gerçekleştirdiğiniz takdirde istediğiniz sonuçları ulaşma şansına sahip olursunuz.

Hızlı Saç Uzaması İçin Bakım Ürünleri Nelerdir?

Bu konuda sizlere önereceğimiz en kaliteli ürünler Biosilk saç bakım ürünleri olarak karşımıza çıkıyor. Sizler de kullandığınız takdirde hemen farklılığını hissedeceksiniz. Ürünlerin genel yapısı gereği güçlü olması aynı zamanda da saçlarınızda kullandığınızda hemen farklılığa ulaşabiliyor olmanız ürünlerin kullanımı açısından ve sizlerin bu ürün kullanımı sırasında ki psikolojisini de daha düzgün olması açısından çok büyük önem arz etmektedir. Sizler de hemen hem uygun fiyatıyla ön plana çıkan hem de kalitesi ile birçok kişi tarafından kullanıma devam edilen Biosilk ürünlerine ulaşabilirsiniz. Çok basit şekilde saçlarınızı daha güçlü hale getirebilirsiniz.

Hamilelik döneminde saç bakımı
28 Mayıs 2018

Hamilelik Döneminde Saç Bakımı

 

Hamilelik döneminde değişen hormonal denge sebebi ile saç bakımı önem arz etmektedir. Aslında özellikle ilk üç ayında vücutta hormonal değişikliklere bağlı olarak dökülmelerin görülmesi olan bir durumdur. Ancak sonraki dönemde dökülmeler yavaş yavaş azalır ve eğer hamilelik boyunca şiddetli bir dökülme yaşanıyorsa bu durumda kan testi yapılması ve kansızlık ihtimalinin araştırılması gerekmektedir. Hamilelik dönemi başlamasıyla birlikte aslında yüksek salgılanan hormonlar saçların hepsinin özellikle saçın uzama dönemi olarak bilinen ana gen çevresinde kalmasını sağlamaktadır. Günlük olarak dökülen saç sayısı 70 ile 80'den 5 ila 10 seviyesine kadar düşer. Bütün saçlar uzamaya devam eder ve saçların daha gür hacimli ve sağlıklı olarak karşımıza çıkar.

Hamilelikte Saç Bakımı Önerileri

Hamilelik sürecinde herkes saç bakımları ile ilgili çeşitli şampuan ve kremler kullanmaktadır. Oysa ki sizler için aslında Biosilk üretmiş olduğu güzel ürünlerle yardımcı olmaktadır. Bu ürünün içeriğinde bulunan vitamin ve mineral katkıları sayesinde saçların dibine nüfus eder ve bundan sonra saçların eski gücünü kazanmasını sağlamaktadır. Vücudun bu duruma gelmesinde önemli sebeplerin başında aslında hamilelik sürecinde bebeğin halindeki saç ve tırnak yapısından beslenmesi buralardan almış olduğu protein sayesinde daha fazla gelişmesinden kaynaklanmaktadır. Bunun için hamilelik sürecinde bayanlara saçlarını kestirmemeleri hatta uzatmaları önerilmektedir. Bu yüzden de hamilelik süreci boyunca bu tarz noktalara dikkat edilmesi gerekir.

Hamilelik Sürecinde Saç Bakım İşlemleri

Biosilk saç bakım ürünleri bu anlamda sizlere çok büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Kullanım kolaylığının yanı sıra içerisinde bulunan partiküller sayesinde antialerjik bir yapı ile sizlerin saçlarınızın daha güçlü olmasını ve protein açısından da güçlenmesini sağlamaktadır. İçerisinde bulunan molekülleri, saçlarınızın daha güçlü bir şekilde çıkmasını sağlar. Aynı zamanda da oluşmuş olan zayıflıkların üstesinden gelinmesi anlamında büyük avantaj sağlamaktadır. Saçlarınızın dibinden başlayarak uçlarına kadar genel çerçevede vitamin parçaları zincir halde oluşmakta ve böylece daha sağlıklı saçların var olmasını sağlamaktadır. Böylece sizler de çok daha güçlü bir yapıya sahip olmuş olursunuz. Saç bakımlarının doğru şekilde yapılması ve düzenlenmesi gerekmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.