İpek Bakımı 

Saçlarınıza bakımı yapmak istediğinizde ipek bakımı sayesinde saçlarınızın hem daha hacimli hem de daha parlak görünmesini sağlayabiliyorsunuz. Biosilk ürünleri uzun süredir yapılan arge çalışmaları sonrasında sizlere sunulmuş bulunuyor. Bu ürünlere sizler de ulaştığınız takdirde kolay kullanımlarının yanı sıra aynı zamanda saçlarınızda sağladığı parlaklık sayesinde sizler de çok kolay bir şekilde sonuçlar alabiliyorsunuz. Ayrıca kullanım kolaylıklarının yanı sıra hafifliğiyle de ön plana çıkmaktadırlar. Şampuan, saç kremi, maske gibi birçok farklı seçenek bulunmakta ve bir arada kullandığınız takdirde çok kısa sürede sonuç alabilmektesiniz. İçerik olarak ipek proteini ön plana çıkmaktadır.

 İpek Bakımı Avantajları Nelerdir?

 İpek bakımı aslında saçta bulunan ve hasarlı bölgeleri onaracak olan bir bakım olarak bilinse de aynı zamanda epiderm oluşmasına engellemesi ile de ön plana çıkıyor. Saç şekillendirici olarak özellikle günlük olarak hasarları önlemek amacıyla saç  kuvvetinin artırılmasının yanı sıra aynı zamanda da yumuşak ve akıcı saçlara sahip olabiliyorsunuz. Parlak görünüme sahip olan saçlarınızla her yerde fark ediliyorsunuz. Aynı zamanda da saçınızın yeniden canlandırıp hayat veren 19 aminoasitten 17’sini içermesi ile ipek proteini çok fazla ön planda bulunuyor. Ayrıca Biosilk tarafından sizlere sunulmuş olan ürünlerde Roybos çok ön plana çıkmaktadır. Güney Afrika'nın belirli bir bölgesinde yetişen ve eşsiz bir bitki olan roybos sayesinde kişisel bakım ürünleri olarak kullanılan ürüne aynı zamanda saçınızda çok daha sağlıklı bir şekilde kullanabiliyorsunuz.

 İpek Bakımı Yapmanın Faydaları Nelerdir?

Bilindiği gibi gün içerisinde UV ışınları, proteinler, antioksidanlar ve seramikler katkı sağlasa da belirli zaman sonra zararlı etkenlere de oluşabilir bu tarz maddelerin zararlı etkenlere karşı korunması amacıyla Roybos, bu ürünlerin içerisinde bulunuyor. Biosilk bunları da düşünmüş ve sizlere sunmuş buluyor. Yumuşacık kalabildiği saçlar sayesinde içten dışa kuvvetlendirebilirsiniz. Aynı zamanda da saçlarınızın daha hacimli ve daha kuvvetli olmasını sağlayabilirsiniz. Maksimum renk koruma özelliği sayesinde saçlarınızın rengi bozulmayacak alfa hidroksi meyve asitleri ile birlikte aynı zamanda E ve A vitaminlerini içeren yapısı ile ön planda bulunmaktadır. Sizler de İpek bakımı sayesinde saçlarınızı daha canlı daha güzel ve daha hoş bir hale getirebiliyorsunuz. Bu yüzden zaman kaybetmeden sizler de hemen Biosilk ürünlerine de göz atabilir ve kendinize en uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Devrim niteliğindeki Biosilk Silk Terapi ürün serisi,saçınız besler,güçlendirir,canlandırır ve onarırken ipeksi bir yumuşaklık ve olağanüstü parlaklık sağlar.

GÜÇ  

İpek saçta bulunan 19 aminoasitten

17’sini içerir.

İpek içten dışa saç bağlarını onarırken güçlendirir.

İpek dünya üzerinde bulunan en güçlü liftir.

İpek saçlara daha fazla doku ve hacim kazandırarak

 NEMLENDİRME

İpek kendi ağırlığının 2.5 – 3 katı nem tutabilir

Saça elastikiyet kazandırır

Renkte kalıcılık sağlarken, kolay şekillendirilebilme

imkanı sunar.

 PARLAKLIK 

İpek üçgen molekül yapısı nedeniyle ışığı yansıtarak saçlara eşsiz bir parlaklık sağlar.

 KORUMA

Çevresel etkenlere karşı saçın direncini arttırır.

UV ışınlarına karşı korurken saçın nemini muhafaza eder.

Renk kaybını önler.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.