Biosilk Boya Koruyucu Parabensiz

Muhteşem Salon Renkleri

Biosilk Color Therapy’nin sağladığı özel bakımı hak eder. İpeğin, roybosun, bektaşi üzümü, bambu özlerinden elde edilen karışımın gücü ile tam bir saç rengi koruması Sunmaktadır. Bütün Color Therapy ürünleri maksimum renk koruma ve üç boyutlu parlaklık için içten dışa kuvvetlendirir. Bütün Color Therapy ürünleri maksimum renk koruma ve üç boyutlu parlaklık içinVibraRiche içermektedir. Bu sistemde antioksidan özellikler taşıyan alfa-hidroksi meyve asitleri ile A ve E vitaminleri içerir. Yanı sıra UV filtreleri de yer almaktadır. Bu dinamik özelliklerin birleşimi renk korumasında en üst seviyeyi sunarken renklerin zenginliğine, kalıcılığına, genel parlaklığına ve yansımasına katkıda bulunmaktadır.

İPEK PROTEİNİ

İpek saçta bulunan ve hasarlı bölgeleri onararak yumuşak bir epiderm oluşmasını sağlayan yumuşak akıcı ve parlak sonuçlar için saçı yeniden canladırıp hayat veren 19 aminoasitten 17’sini içerir.

ROYBOS

Güney Afrikanın Cedarburg bölgesine özgü, eşsiz bir bitki olan Roybos, genellikle çay olarak veya kişisel bakım ürünü olarak kullanılmaktadır. Roybos, Biosilk Color Therapy’de UV filtreleri, antioksidanlar, proteinler ve seramiklere katkı sağlayarak zararlı etkenlere karşı koruma oluşturmaktadır.

VIRARICHE

VibraRiche daha parlak ve kalıcı renkler sağlarken saça canlılık kazandıran patentli bir karışımdır.

BAMBU VE BEKTAŞİ ÜZÜMÜ ÖZÜ KARIŞIMI

Bambu saçın dayanıklılığını ve esnekliğini artırırken , Bektaşi Üzümü hayati besin maddelerini sağlar. Bu ikili bir araya geldiklerinde saçı güçlendirir ve parlaklığımı artırır.

COLOR THERAPY BOYALI SAÇLAR İÇİN

ŞAMPUAN

Roybos, bambu özü ve ipek proteini içeren formül saçı temizlerken doğal bir koruma sunar.

Tüm saç tipleri ve renkleri için harika sonuç verir.

Sülfat ve Paraben İçermez.

Bambu saçın dayanıklılığını ve esnekliğini artırırken , Bektaşi Üzümü hayati besin maddelerini sağlar. Bu ikili bir araya geldiklerinde saçı güçlendirir ve parlaklığımı artırır.

COLOR THERAPY COOL BLONDE

ŞAMPUAN – SARI ve BEYAZ SAÇLAR İÇİN MOR ŞAMPUAN 

Röfleli ve açık tonlardaki saçlara renk koruması sağlar, istenmeyen çiğ sarı tonları dengelemeye yardımcı olur, sarıları soğuk bir görünüme kavuşturur.

İçerisinde bulunan viyole renk pigmentleri, gri ve açma işlemi görmüş saçlarda istenmeyen sarı tonları nötralize eder.

Sülfat ve paraben içermeyen mor şampuan 

COLOR THERAPY BOYALI SAÇLAR İÇİN

SAÇ BAKIM KREMİ

Saçı nemlendirirken boya uygulanmış saçları Bambu ve Bektaşi üzümü özü ile korur, VibraRiche sayesinde canlılığını ve parlaklığını artırır.

Antioksidanlar saç renginin canlı kalmasını, ipek proteinleri ise saçın güçlü ve sağlıklı olmasını sağlar.

UV filtresi renk kaybını önlemek için saçı zararlı radikallere karşı korur.

Üç boyutlu parlaklık ve eşsiz yansıma ile bakım kremi, saçı hiç olmadığı kadar yumuşak hale getirir.

COLOR THERAPY LOCK&PROTECT

DURULANMAYAN BAKIM KREMİ

Lock&Protect Durulanmayan Bakım Kremi renk kaybını önler.

Maracuja (çarkıfelek meyvesi) çekirdeğinin yağı ve ipek saçı güçlendirir.

Antioksidanlar, renk kaybına ve solmasına kırmızı çay özü ile koruma sağlayarak saç rengini canlı ve zengin tutar.

Paraben İçermez.

COLOR THERAPY INTENSIVE

YOĞUN MASKE

Bektaşi üzümü özü, Vibrariche, roybos ve bambu özü içeren yoğun renk koruyucu maske saç rengini n solmasını engeller.

Saçı dış etkenlere karşı korur.

Zengin, parlak ve canlı renkler sağlar.

Paraben İçermez.

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 14 ürün görüntüleniyor.

BOYALI SAÇLAR

Günümüzde kadınların %98’i boyalı saç kullanmaktadır. Giderek artış gösteren boyalı saçlar hanımların daha güzel görünmelerini sağlamak için atılan en önemli adımlardan biridir. Fiyat konusunda daha dikkatli davranmak isteyen hanımların yarısı ucuz ürünler kullanarak boyatmakta diğer yarısı da boyayı alıp evde kendi tarzıyla boyamaktadır. Lakin kaliteli olmayan ve yanlış kullanılan bir boya saça renk verse de saçı ve saç köklerini oldukça yıpratacaktır. Zaman içinde aynı işlemi gören saçlar daha fazla dökülmeye başlayacaktır. Hatta saç derisinde beyaz küçük kabuklar oluşturacaktır. Kepek gibi gözüken bu yaralar aslında saç derisinde oluşmuş ufak yaralardır. Bu sebeple saç bakımı çok önemlidir. Özellikle de boyalı saçlara sahip kişilerin saç bakım ürünlerini kullanması bir anlamda şarttır.

Saç modelleri arasında en çok revaç gören boyalı saç tipidir. Saçlar en çok koyu renkten açık tona geçerken yıpranır. Örneğin siyah saç sahibi bir bayanın platin tonda saç yaptırması beraberinde saç bakımı ürünleri kullanmasını da gerektirir. Bir şey olmaz deyip bu ürünleri kullanmayan kadınların saçlarının çoğu yıpranmış, dökülmeye başlamış ve ışıltısını kaybetmiştir. Zaman içinde boyası geldi deyip te tekrar işlem gören saç kuaförden çıktıktan sonra 15 gün içinde parlaklığını kaybedecektir. Lakin boya üstüne boya değil de saçların sağlık kazanması için bakım yaptırmak daha doğru olacaktır. Yani yıpranmaya başlamış bir saçın hatasını boya ile kapatmak yerine saç serumu, saç bakım maskesi, saç yağları, şampuan ve saç kremi gibi kaliteli ürünler kullanarak saçı korumak gerekir.

Boyalı saçlar için özel olarak geliştirilen Biosilk saç bakım ürünleri sayesinde hem saç boyasının ilk günkü parlaklığında kalmasını,rengini korumasının yanısıra saç boyası yapılırken oluşan zararlarında giderilmesini sağlar saçlarınız hem sağlıklı uzar hemde istediğiniz renklere ulaşmanızı Biosilk İpek Bakımı saç bakım ürünleriyle sağlamış olursunuz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.