CHI'den yepyeni Luxury premium saç bakım serisi
CHI'den yepyeni Luxury premium saç bakım serisi
27 Haziran 2018

Luxury Canlandırma Yenileme ve Güçlendirme

Saçlar gün içinde maruz kalınan güneşten, ısı işlemlerinin uygulanmasından, çevresel faktörlerden, boyadan ve stresten yıpranabilmektedir. Bu yıpranmanın yaşanması ile birlikte eski canlılığını ve parlaklığını kaybeden saç zaman içinde gücünü de kaybederek dökülmeye başlar. Tüm bunlar için chi saç bakım ürünleri kurtarıcı bir nitelik taşımaktadır. Luxury ürünleri sayesinde saçlarınız hem canlanır hem yenilenir hem de güçlenerek daha sağlıklı bir görüntüye kavuşur.

Luxury İçeriğinde Nelerder Var?

Luxury geliştirdiği formül sayesinde doğal bitki özlerinden ürünler sunmakta ve kimyasal içerikli şampuanlara meydan okumaktadır. Bu noktada içeriğinde yoğun olarak kuru çörek otu yağı bulunur. Nemini kaybeden ve dökülme eğilimi olan saçlarda çörek otu yağı son derece etkilidir. Bunun yanı sıra nigelle sativa olarak adlandırılan preslenmiş tohumlardan üretilen yağ şampuan içeriğinde bulunur. Saçın beslemesi için ihtiyaç duyulan Omega 3 ve Omega 6 bu bitkiden sağlanır. Bununla birlikte içeriğinde saçı besleyen birçok esans yağ bulunmaktadır. Besleyici özelliğinin yanı sıra ilk kullanımın ardından saçlarınızda ki hacim gözle görülür şekilde ortaya çıkacaktır. Nemini kaybeden saça nem vermesi ile birlikte dipten uca bakım bu şekilde sağlanmış olur. Saçı ısı işlemlerine karşı daha güçlü hale getirirken her bir saç tanesini koruyarak yanma ve yıpranmaya karşı büyük bir direnç gösterir.

Chi saç bakım ürünleri nden bir diğer ise revitalizing nemlendirici maskedir. Kış aylarında soğuk ile birlikte saç nemini kaybederken yaz aylarında güneşin etkisi ile saçtan nem adeta uçup gitmektedir. Bu sebeple hem yaz aylarında hem de kış aylarından saçın nemini korumak ve nem maskeleri ile saça bakım yapmak oldukça önemli ve saç sağlığı için önemli bir konudur. Revitalizing nemlendirici maske sayesinde saçlarınız daha parlak daha sağlıklı bir görüntüye kavuşurken hasar alan bölgeler maske sayesinde onarılır ve kırıklar gözle görülür şekilde düzelir. Saçın boy ve uçlarına yeterli miktarda duş sırasında sürmeniz ve 5 – 10 dakika bekletmeniz yeterli olacaktır. Ardından ılık su ile saçlarınızı derinlemesine durulayın. Sağlıklı ve yumuşacık saçlara kavuşmak bu kadar basit.

 

Paylaş:
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.