Erkeklerde Saç Dökülmesi
Erkeklerde Saç Dökülmesi
27 Haziran 2018

Erkeklerde saç dökülmesi

Saç dökülmesi birçok kişinin ortak bir problemi olsa da artık kader olmaktan çıkıyor. Chi saç bakım ürünleri nin geliştirdiği Chı power plus saç yenileyici sistemi sayesinde dökülme sona ererken mevcut saçlarda beslenerek daha güçlü hale getiriliyor. Erkeklerde saç dökülmesi kellik ile son bulabilirken bu noktada dökülmenin birçok sebebi bulunmaktadır. En etkili faktörlerden birisi genetik sebepler ve hormonlarda yaşanan sorunlardır. Bununla birlikte yanlış ürünlerin kullanılması, yetersiz ve dengesi beslenme, çok fazla jole ve wax gibi şekillendirici ürünlerin tercih edilmesi, saçların çok sık yıkanması, ısıya çok maruz bırakılması ve stres gibi dökülmenin birçok sebebi yer alır. Bu süreçte erkekler için saç bakımı büyük önem taşır. Dökülmenin fark edilmesi ile beraber gerekli tedbirler alınmalı ve bakım gerçekleştirilmelidir.

Chı Powe Plus Saç Yenileyici Sistem Etkileri Nelerdir?

Chı’nin geliştirdiği saç yenileyici sistemin birçok etkisi bulunmaktadır. Saç bakımında ve dökülmelerde sıkça tercih edilen ısırgan otu chı power’ ın içeriğinde yer almaktadır. Kök ve yapraklarından elde edilen öz sayesinde saçları arındırıcı bir etki yaşır. Bunun yanı sıra saç derisini derinlemesine temizler ve derinin nefes almasını sağlayarak dökülmeleri azaltmada yardımcı olur. Aynı zamanda döküntülü kepek sorununu da % 99 oranında çözer ve temiz saçlara kavuşmanızı sağlar. İçeriğinde yer alan bir diğer bitki özü olan kızıl yonca özü ve peptid karışımı sayesinde saç derisini besler ve korur. Saç derisinin beslenmesi ile dökülme durdurulur. Bununla birlikte papatya, biberiye, civan perçemi, kadife ağacı, adaçayı gibi birçok doğal bitki özü Chı Power’ ın içeriğinde yer almaktadır. Doğal içerik ve özel formül sayesinde beslemenin yanı sıra bakım ve onarım gerçekleştirir.

Chi saç bakım ürünleri arasında en çok tercih edilen ürünlerden biri olan Chı Powe Plus dökülmeleri kısa zamanda durdurmada etkilidir. Dökülmeyi durdurmanın yanı sıra UV ışınlarına karşı saçı korur, içeriğinde ki krem sayesinde saçın kaybettiği nemi ve gücü kazanmasını sağlar. A, C, D ve E vitaminlerinin alınmasını sağlayarak sağlıklı bir saç derisi ve sağlıklı saçlara kavuşma da etkilidir.

 

Paylaş:
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.