Sarı Saçlar İçin Bakım Ürünleri
Sarı Saçlar İçin Bakım Ürünleri
12 Temmuz 2018

Sarı Saçlar İçin Bakım Ürünleri

Saçlarının sarıya boyatan kişiler için en büyük sorunlardan birisi de saçının daha sonraki günlerde aynı canlılığını kaybetmesidir. Bu yüzden pek çok kişi saçlarını sarıya boyatmaktan vazgeçmektedir. Ancak bazı saç bakımı ürünleri sayesinde sarı saçın eski parlaklığı ve canlılığı sağlanabilir. Bakım ürünleri sayesinde uzun süre saç rengi korunur. Bu yazımızda sizlere bu sarı saç bakım ürünlerinden bahsedeceğiz.

Sarı Saçlar İçin Hangi Bakım Uygulanmalı

Eğer sarı saç sahibi iseniz mutlaka saçlarınızı özel şampuanla yıkamalısınız. Özellikle açık tonda boyatılan saçlar için bu şampuan sayesinde saçların eski parlaklığına ve canlılığına yeniden kavuşabilir. Her yıkama sonrası az miktarda saça sıkılmalı ve masaj yaparak uç ve köklere yayılmalıdır. Daha sonra şampuan su ile durulanmalıdır. Bu bakım yöntemlerinden biri ise saç kremidir. Saç kremi sayesinde ışıl ışıl gösteriş sahibi saçlara sahip olabilirsiniz. Saç kremini satın alıyorken boyalı saçlara özel olarak yapılmış saç kremini satın almanız sizin için daha faydalı olacaktır. Saçların sadece uçlarına ve boylarına uygulayarak saçlarınızın ışıltısını ortaya çıkarabilirsiniz. Sarı saçlarınızı ısı ile şekillendirmeden önce yararlanacağınız bir sprey daha vardır. Isıdan koruyucu sprey sayesinde zarar gören saç telleriniz bu sprey sayesinde böyle bir görünümden kurtulabilir. Her fön işleminden önce birkaç fıs ile bu sorun çözülebilir. Eğer siz de ayrıca saç renginizi korumak istiyor iseniz saç maskesi tam size göre. Haftada bir ya da iki kez uygulayacağınız bu yöntem ile saçlarınızın rengi ilk günkü gibi kalabilir. Aynı zamanda saç maskesi saçlarınızın canlı görünmesine de katkı sağlar. Duştan sonra kullanılan maskelerde daha iyi sonuç alınmaktadır.

Bakımlar Ne Kadar Süre Uygulanmalıdır?

Yukarıda bahsettiğimiz bakımlar saçınızı boyattıktan sonra ilk gün olmak üzere istediğiniz kadar kullanılabilir. Bu sayede kalıcı canlılık sağlanarak saçlarınız müthiş bir ışıltıya sahip olabilir. Sizlere verdiğimiz öneriler ile önemli derecede ilerleme yaşayarak saçlarınızı canlı hale getirebilirsiniz. Eğer siz de saçlarınızı boyatmaktan bu yüzden endişeleniyorsanız veya saçlarınızı boyatmış ve eski ışıltısını geri kazanmak istiyorsanız bu yöntemleri uygulayarak saçlarınızı canlı ve renkli tutabilirsiniz.

 

Paylaş:
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.